J. Valančiūno „Raptors“ po dviejų pratęsimų palaužė „Wizards“ (VIDEO)

NBA klubas iš Kanados yra priverstas vis dar verstis be lietuvio, tačiau jį kompensuoja komandos draugai, kurių dėka pavyksta iškovoti pergales. Jonas Valančiūnas dar negali žaisti, tačiau jo atstovaujama Toronto "Raptors" (33-12
) ekipa po dviejų pratęsimų svečiuose įveikė Vašingtono "Wizards" (18-26
) rezultatu 140:138 (21:36, 29:25, 34:37, 40:26 7:7, 7:9).

Jau pirmame kėlinyje svečių komanda išsiveržė dviženkliu pranašumu į priekį, tačiau prieš ilgąją pertrauką skirtumas šiek tiek sumažėjo. Antroji rungtyniu dalis sėkmingiau prasidėjo ir vėl svečiams, kurie šiek tiek padidino pranašumą. Visgi ketvirtasis rungtynių kėlinys susiklostė žymiai sėkmingiau Vašingtono krepšininkams, kurie panaikino visą deficitą ir išplėšė pratęsimą. Vieno pratęsimo neužteko ir komandos buvo priverstos žaisti dar vieną, kuriame jau lietuvio komanda iškovojo pergalę.

Rezultatyviausias nugalėjo gretose buvo Kawhis Leonardas su 41 tašku, o dar 24 pridėjo Pascalis Siakamas.

Pralaimėtojų gretose Bradley Bealas surinko 43 taškus, Otto Porter Jr. 27.