J. Valančiūno „Raptors“ iškovojo nesunkią pergalę namuose (VIDEO)

NBA lygos klubą atstovaujantis lietuvis, kuris dėl traumos vis dar turi praleisti rungtynes gali pasidžiaugti savo komandos sėkme. Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (38-16) namuose nugalėjo Los Andželo "Clippers" (29-25) rezultatu 121-103 (23:23, 42:28, 32:29, 24:23).

Rungtynės klostėsi palankiai mūsiškio komandai, kuri beveik visas rungtynes pirmavo. Ekipos pirmą kėlinį sužaidė lygiai, tačiau jau nuo antro kėlinio savo pranašumą įrodė Kanados atstovai, kurie laimėjo likusius kėlinius.

Rezultatyviausias nugalėtoju komandoje buvo Kawhi Leonardas su 18 tašku, Serge Ibaka pridėjo 16, Pascalis Siakamas 15.

Pralaimėtojų gretose Shai Gilgeous-Alexander surinko 19 taškų, Lou Williams 18, Tobias Harrisas 13.