J. Valančiūno „Raptors“ paskutinės sekundės metimu išplėšė pergalę (VIDEO)

Kanados NBA klubą atstovaujančio lietuvio komanda pasiekė dar vieną pergalę, o šį kartą jai prireikė net lemiamamo paskutinių sekundžių metimo. Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (34-13) ekipa namuose nugalėjo Finikso "Suns" (11-35) krepšininkus rezultatu 111:109 (32:20, 25:29, 20:29, 34:31).

Nors rungtynės prasidėjo puikiai ir jau po pirmo kėlinio mūsiškio komanda turėjo dviženklį pranašumą, tačiau varžovų komanda nuo antro kėlinio pradėjo rezultatą mažinti, o antroje rungtynių dalyje prasidėjo tikra kova. Visgi ketvirtame kėlinyje šiek tiek geriau atrodė Kanados krepšininkai, kurie paskutinę sekundę Pascalo Siakamo dėka išplėšė pergalę.

J. Valančiūnas ir toliau negali padėti savo komandai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Serge Ibaka su 22 taškais, dar 16 pridėjo Kyle Lowry.

"Suns" ekipoje Devinas Bookeris surinko 30 taškų, 18 Kelly Oubre Jr.