J. Valančiūno „Raptors“ pasiekė dar vieną pergalę prieš „Cavaliers“ (VIDEO)

NBA lietuvio atstovaujama komanda ir toliau demonstruoja gerą formą, bei be pagrindinių žaidėjų iškovojo antrą pergalę. Jonas Valančiūnas dėl rankos traumos ir toliau negalėjo padėti Toronto "Raptors" (25-9), tačiau be dar keletos žaidėjų jie namuose sugebėjo palaužti Klivlando "Cavaliers" (8-25) rezultatu 126-110 (34:24, 25:28, 40:41, 27:17).

Nuo pirmo kėlinio susikurto dviženklio pranašumo užteko pirmauti visas rungtynes. Nors "Cavaliers" laimėjo du kėlinius, tačiau taip niekada ir nepirmavo šiose rungtynėse.

J. Valančiūnas nežaidė kaip ir S. Ibaka, K. Lowry.

Rezultatyviausias buvo Kawhi Leonard ir pelnė 37 tašką, OG Anunoby pridėjo 21.

Pralaimėtojų gretose Jordan Clarksonas surinko 20 taškų, Collinas Sextonas pridėjo 17.