J. Valančiūno „Raptors“ namuose sutriuškino „Grizzlies“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau negali padėti savo komandai, tačiau ji ir be jo pasiekė triuškinamą pergalę. Be Jono Valančiūno žaidusi Toronto "Raptors" (35-13) namuose nugalėjo Memfio "Grizzlies" (19-27) rezultatu 119-90 (23:19, 32:29, 45:14, 19:28).

Pirmoje rungtynių dalyje namai nežymiai, tačiau kūrėsi pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami. Po ilgosios pertraukos kanadiečiai surengė tiesiog nuostbaų pasirodymą ir trečiame kėlinyje pelnė 45 taškus kas buvo tvirtas pamatas į pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Danny Greenas su 24 taškais, dar 18 pridėjo Serge Ibaka.

Pralaimėtojų gretose Jaren Jackson Jr. surinko 16 taškų, 14 pridėjo Shelvinas Mackas.