J. Valančiūno pasirodymas neišgelbėjo „Grizzlies“ – Z. Williamsonas buvo nesustabdomas

NBA lygoje stiprų pralaimėjimą patyrė mūsiškio ekipa, kuri leido būti sutriuškinama. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ rezultatu 111:139 (22:31, 37:35, 27:44, 25:29) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (20/29) krepšininkams.

Jau pirmame kėlinyje matėsi, kad varžovų ekipa nusiteikusi rimtai ir susikūrė nemenką pranašumą. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką abi komandos pasižymėjo rezultatyvumu ir žaidė tolygiai, bet antroje mačo dalyje į priekį šovė „Pelicans“.

J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 4 metimus, kartą perėmė bei suklydo ir išnaudojo pražangų limitą.

Tuo tarpu priešininkų gretose Zionas Williamsonas surinko 24 taškus (9/15 dvitaškiai, 6/8 baudų metimai).