J. Valančiūno klubas pranoko D. Nowitzkio ekipą (VIDEO)

Nors lietuvis šį sezoną žaisti jau nebegalės, tačiau jo komanda iškovojo dar vieną pergalę NBA lygoje. Jono Valančiūno Memfio "Grizzlies" (32-47) pranoko Dirko Nowitzkio Dalaso "Mavericks" (31-48) rezultatu 122-112 (31:30, 34:23, 34:31, 23:28).

Rungtynėse negalėjo dalyvauti mūsiškis, o varžovams nepadėjo jaunasis Slovėnijos talentas Luka Dončičius. Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau jau antrame kėlinyje lietuvio ekipa išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu. Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir tik ketvirtame kėlinyje varžovai šiek tiek sušvelnino skirtumą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Delonas Wrightas su 26 taškų, Justinas Holiday pridėjo 20, Tyleris Dorsey 17.

Pralaimėtojų komandoje Courtney Lee buvo lyderis ir surinko 21 tašką, Justinas Jacksonas 19, Dirkas Nowitzki 12.