Fantastiškai žaidusio J. Valančiūno „Grizzlies“ tik paskutinę sekundę nusileido „Clippers“

Puikias rungtynes NBA lygoje sužaidė lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (5-12) ekipa, kuri tik paskutinėmis sekundėmis nusileido Los Andželo „Clippers“ (14-5) krepšininkams rezultatu 119:121 (31:35, 29:29, 28:28, 31:29).

Visas susitikimas klostėsi taškas į tašką ir tik pirmame kėlinyje „Clippers“ sugebėjo laimėti 4 taškais. Kiti du ketvirčiai buvo lygus, o lemiamą pavyko laimėti 2 taškais, tačiau to nepakako dėl M. Harrello metimo paskutinėmis sekundėmis.

Jonas Valančiūnas per 34 minutes pelnė 30 taškų (2/3 tritaškiai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo metimą.

Jam talkino J. Morantas ir J. Crowderis, kurie pridėjo po 20 taškų.

Nugalėtojų gretose po 24 taškus pelnė M. Harrellas ir L. Williamsas.