J. Valančiūno „Grizzlies“ pralaimėjimą nulėmė vienas prastas kėlinys

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ (6-16) ekipa, kuri nusileido Jutos „Jazz“ (13-10) krepšininkams rezultatu 112:126 (36:32, 18:37, 30:28, 28:29), o pralaimėjimą nulėmė nesėkmingas antras ketvirtis.

Nors, pirmą kėlinį laimėjo mūsiškio ekipa, tačiau jau antrame jie nerado kelio link varžovų krepšio, o patys taip pat nepajėgė apsigynti. Per antrąją rungtynių dalį rezultato nepavyko sušvelninti.

J. Valančiūnas per 21 minutę įmetė 10 taškų (5/5 dvitaškiai, 0/2 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Jacksonas su 26 taškais.

Nugalėtojus į pergalę vedė D. Mitchellas su 22 taškais.