D. Nowitzki „Mavericks“ po pratęsimo atsirevanšavo J. Valančiūno „Grizzlies“ (VIDEO)

Lietuvis ir toliau negali padėti savo komandai NBA lygoje, o pastaroji susiduria su problemomis. Šį kartą Jono Valančiūno Memfio "Grizzlies" (32-48) namuose po pratęsimo turėjo pripažinti Dirko Nowitzki Dalaso "Mavericks" (32-48) pranašumą, nors dar neseniai šią komandą pavyko įveikti. Galutinis rungtynių rezultatas 127-129 (26:24, 30:28, 32:31, 24:29, 15:17).

Mūsiškio klubas pirmus du kėlinius laimėjo nedideliais skirtumais, o po ilgosios pertraukos laimėjo dar vieną ketvirtį minimaliu skirtumu. Visgi lemiamas ketvirtas kėlinys nesiklostė teigiamai ir turėta maža persvara ištirpo bei teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau pasirodė svečiai.

Nugalėtojų gretose Trey Burke buvo rezultatyviausias ir surinko 24 taškus, dar 19 pridėjo Salah Merji, Dirkas Nowitzki sužaidė prastesnį mačą ir pelnė tik 2 taškus.

Lietuvio ekipoje Justinas Holiday surinko 30 taškų, 20 pridėjo Delonas Wrightas.