J. Valančiūno dvigubo dublio prieš „Celtics“ neužteko

Rytų konferencijos lyderių akistatoje Toronto „Raptors“ buvo priversta pripažinti Bostono „Celtics“ ekipos pranašumą 99:110.

Šiose rungtynėse naudingas buvo Jonas Valančiūnas, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Iki rungtynių likus 5 minutėms „Raptors“ dar atsiliko tik 5 taškais, tačiau tuomet „Celtics“ surengė spurtą 10:0 ir atsakė į visus likusius klausimus.

Tiesa, nors intrigos rungtynėse nebeliko, jas vis tiek papuošė Marcusas Morrisas, kuris buvo išvarytas iš aikštės už diskusijas su teisėjais. 25 taškus pelnęs puolėjas išeidamas užvedinėjo arenoje susirinkusius fanus.

„Raptors“ šiuo metu turi dvejomis pergalėmis daugiau, tačiau abejoms ekipoms liko sužaisti dar po 6 rungtynes, o vienos iš jų – tarpusavyje.

„Celtics“ gretose M. Morrisas su 25 taškais ir buvo rezultatyviausias, Jaysonas Tatumas pridėjo 24, Terry Rozier 21, Alas Harfordas 1, o Aronas Baynesas 12.

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 32 taškus, Serge‘as Ibaka 15, J. Valančiūnas 13, Kyle‘as Lowry ir Fredas VanVleetas po 11.