J. Valančiūno dvigubas dublis padėjo nugalėti „Spurs“ ekipą

Retą pergalę NBA lygoje pasiekė lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (3-7) ekipa, kuri rezultatu 113:109 (35:22, 22:32, 34:26, 22:29) San Antonio „Spurs“ (5-5).

Rungtynės buvo permainingos ir kiekvieną kėlinį didesniu skirtumu laimėjo viena arba kita komanda. Pirmasis kėlinys buvo puikus Jono Valančiūno ekipai, kuri susikūrė dviženklį pranašumą. Visgi, vėliau banguotame susitikime daug kas keitėsi, tačiau pergalę pavyko iškovoti.

J. Valančiūnas žaidė 28 minutes ir pelnė 18 taškų (0/1 tritaškis), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo du metimus.

J. Jacksonas buvo rezultatyviausias su 24 taškais, D. Brooksas pridėjo 21.

Pralaimėtojų gretose L. Aldridge surinko 19 taškų, R. Gay 18.