J. Valančiūno dvigubas dublis padėjo iškovoti antrą pergalę sezone

NBA lygoje Memfio „Grizzlies“ (2-5) ekipa pasiekė antrą pergalę, o prieš jos prisidėjo ir aukštaūgis iš Lietuvos. Jonas Valančiūnas su atstovaujama ekipa rezultatu 137:121 (37:26, 35:38, 29:32, 36:25) namuose nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (4-3).

Pirmame kėlinyje varžovai dar buvo susikūrę nedidelį pranašumą, tačiau greitai jį prarado ir likusį rungtynių laiką pirmavo mūsiškio komanda, kuriai pavyko išlaikyti atotrūkį, išskyrus vieną nesėkmingą atkarpą.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. Brooksas su 31 tašku, dar 26 pridėjo J. Morantas.

Pralaimėtojų gretose A. Wigginsas surinko 30 taškų, 25 K. A. Townsas.