J. Valančiūnas žvėriškai kovojo dėl kamuolių ir susistumdė su varžovu – „Grizzlies“ patyrė pralaimėjimą

NBA lygoje dar kartą suklupo lietuvio vedama ekipa, kuri pastaruoju metu neranda pergalingo žaidimo. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-31) po atkaklios kovos 101:104 (30:21, 17:29, 28:31, 26:23) nusileido Sakramento „Kings“ (25-34) klubui.

Pirmame kėlinyje sėkmingiau žaidė lietuvio klubas, kuris susikūrė beveik dviženklį pranašumą, bet antrame kėlinyje jo nesugebėjo išlaikyti. Po ilgosios pertraukos vyko atkaklus žaidimas ir abi komandos laikėsi viena prie kitos, bet rungtynių pabaigoje „Kings“ sužaidė užtikrinčiau.

J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 13 taškų (3/11 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo net 25 kamuolius, blokavo 2 metimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Pralaimėtojų gretose D. Brooksas surinko 32 taškus, J. Morantas pridėjo 20.

Nugalėtojus į pergalę vedė D. Foxas su 25 taškais, H. Gilesas su 16.