J. Valančiūnas žaidė svarbiausiu metu, o „Raptors“ pergalių seriją pratęsė iki 6 (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ir toliau įrodinėja savo galingumą NBA lygoje. Šį kartą Kanados klubas 115:112 palaužė Majamio „Heat“.

Tai jau buvo šeštoji pergalė iš eilės, 24-oji pergalė iš 28 galimų namuose, o po jos dar „Raptors“ užsitikrino ir pirmąją vietą Rytų konferencijoje iki Visų žvaigždžių savaitgalio.

Šiose rungtynėse didelio pasitikėjimo iš trenerio sulaukė ir Jonas Valančiūnas. Lietuvis per 30 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną metimą, perėmė vieną kamuolį ir po dukart suklydo bei prasižengė.

Šiose rungtynėse J. Valančiūnas žaidė ir lemiamomis akimirkomis pabaigoje, nors įprastai jis paskutines minutes stebi nuo atsarginių suolelio.

Likus žaisti pusę minutės J. Valančiūnui teko gintis prieš Goraną Dragičių ir šis metė tritaškį per lietuvį, tačiau iki tikslaus metimo trūko labai daug. Vis dėlto Kyle‘as Lowry pataikė tik vieną baudos metimą (114:109), o Wayne‘as Ellingtonas sumažino atsilikimą tritaškiu iki 2 taškų.

Vis dėlto C.J. Milesas pataikė vieną baudos metimą, o Josho Richardsono tolimas metimas galėjęs išplėšti pratęsimą skriejo pro šalį.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausias buvo DeMaras DeRozanas su 27 taškais, Kyle‘as Lowry pridėjo 22 (8 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 14 (10 atk. kam.), C.j. Milesas 11.
„Heat“ ekipoje Goranas Dragičius pelnė 28 taškus, Jamesas Johnsonas 16, Wayne‘as Ellingtonas 15, Bamas Adebayo 11.