J. Valančiūnas žaidė rezultatyviai, o „Raptors“ nugalėjo „Clippers“ (VIDEO)

NBA lygoje dar vienas rezultatyvias rungtynes sužaidė mūsiškis, kuris padėjo įveikti vienus iš lygos lyderių. Jonas Valančiūnas su Toronto "Raptors" (22/7) komanda pasiekė užtikrintą pergalę svečiuose prieš Los Andželo "Clippers" (17/10) ir iškovojo jau 22 pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 99:123 (23:36, 34:34, 17:33, 25:20) svečių naudai.

Jau pirmame kėlinyje mūsų tautiečio komanda susikūrė dviženklį pranašumą, o po pirmos rungtynių dalies jį pavyko išlaikyti nepakitusi. Antroje pusėje pranašumą pavyko dar labiau padidinti, o ketvirtame ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

J. Valančiūnas per 19 minučių pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, 2 kamuolius perėmė ir prasižingė kartą.

Naudingiausias komandoje buvo Serge Ibaka, jis pelnė 25 taškus, 21 tašką pridėjo Kyle Lowry.

Los Andželo gretose rezultatyviausias buvo Bobanas Marjanovičius surinkęs 18 taškų, Milošas Teodosičius žaidė net 20 minučių ir pelnė 9 taškus.