J. Valančiūnas žaidė puikiai, tačiau „Grizzlies“ iššvaistė 24 taškų pranašumą ir krito Oklahomoje

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri nesugebėjo išlaikyti didesnio nei 20 taškų pranašumo. Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ (10-18) turėjo pripažino Oklahomos miesto „Thunder“ (13-14) krepšininkų pergalę rezultatu 122:126 (32:27, 36:32, 32:34, 22:33).

Nors iš pradžių situaciją valdė Memfio atstovai, kurie per tris kėlinius tik tolo nuo varžovų, tačiau prasidėjus lemiamui ketvirčiui nepavyko atsilaikyti prieš „Thunder“ puolimą ir teko apmaudžiai nusileisti.

J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 24 taškus (2/3 tritaškiai) ir atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei buvo vienas iš rezultatyviausių komandoje.

B. Clarke pridėjo 27 taškus.

Nugalėtojų gretose siautė D. Schroderis su 31 pelnytu taškų, po 20 pridėjo Sh. Gilgeous-Alexanderis ir D. Gallinari.