J. Valančiūnas atakavo be klaidų, o „Raptors“ laimėjo 6-tą kartą iš eilės (VIDEO)

Dar vienas lietuvis šios nakties rungtynėse už Atlanto pademonstravo savo sugebėjimus ir tikriausiai nustebino ne vieną. Jonas Valančiūnas ir jo atstovaujama Toronto "Raptors" (18/4) iškovojo jau 6-tą pergalę iš eilės, o šį kartą ji svečiuose nugalėjo Memfio "Grizzlies" (12/8). Galutinis rungtynių rezultatas 114:122 (32:31, 39:28, 26:34, 17:29).

Rungtynės buvo permainingos ir įvairios, nors pirmą kėlinį abi komandos sužaidė beveik lygiai, tačiau jau antrame namai spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys jau geriau klostėsi mūsiškio komandai, kuri panaikino deficitą ir susikūrė pakankamą pranašumą triumfuoti.

J. Valančiūnas žaidė neilgai, tačiau per 15 minučių pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir pademonstravo taiklumą be klaidų. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo tris kart ir du kart prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kyle Lowry su 24 taškais.

Pralaimėtojų pusėje galingą pasirodymą surengė ispanas Markas Gasolis ir surinko 27 taškus.