J. Valančiūnas vėl siautė ir nukalė pergalę prieš Detroito „Pistons“

Dar vieną fantastišką pasirodymą NBA lygoje surengė mūsų tautietis, kurio žaidimas padėjo iškovoti pergalę. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (25-25) ekipa pranoko Detroito „Pistons“ (18-34) rezultatu 96:82 (36:32, 17:21, 19:10, 24:19).

Rungtynės nebuvo pačios rezultatyviausios, o abi komandos demonstravo panašų ir artimą žaidimą. Pirmą kėlinį keliais taškais laimėjo Memfis, o antrą kėlinį panašiai Detroito atstovai. Po ilgosios pertraukos į priekį vėl išsiveržė mūsiškio komanda, kuri ketvirtame kėlinyje dar padidino atotrūkį ir pasiekė pergalę.

Įspūdingą pasirodymą surengė J. Valančiūnas, kuris per 31 minutę surinko 26 taškus (0/2 tritaškiai), atkovojo 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus.