J. Valančiūnas vėl buvo naudingas, tačiau pergalės su nauja komanda iškovoti ir vėl nepavyko (VIDEO)

Po traumos ir į naują komandą NBA lygoje grįžęs lietuvis ir toliau ieško būdo kaip padėti jai pasiekti pergalę. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (23-36) ekipa nusileido Čikagos "Bulls" (14-44) rezultatu 110-122 (32:36, 30:31, 21:25 27:30).

Rungtynės nebuvo sėkmingos, o mūsiškio ekipa pralaimėjo visus keturis kėlinius ir rungtynes. Nors pirmoje rungtynių dalyje skirtumas tarp komandų nebuvo didelis, tačiau po kiekvieno kėlinio jis didėjo. Tokia situacija išliko ir antroje rungtynių pusėje.

J. Valančiūnas per 23 minutes pelnė 12 taškų (6/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 3 ir tiek pat kartų prasižengė.

Rezultatyviausias jo komandoje buvo Avery Bradley su 15 taškų, o su lietuviu dar 4 žaidėjai pelnė po 12 taškų.

Nugalėtojų gretose Otto Porter Jr. surinko net 37 taškus, dar 25 pridėjo Robinas Lopezas, Lauris Markkanenas 21.