J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę, sugrįžęs D. Sabonis padėjo palaužti „Warriors“

Toronto „Raptors“ ekipa iškovojo eilinę pergalę kai 114:110 palaužė Denverio „Nuggets“ krepšininku.

Šiame susitikime Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.) ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas su dar dviem komandos draugais, kurie taip pat pelnė po 15 taškų. Lietuvis taip pat atkovojo 7 kamuolius, blokavo 4 metimus, dukart prasižengė ir dukart suklydo.

J. Valančiūnas ir jo komandos draugai pateko ir į NBA metraščius. Lietuvis kartu su Serge‘u Ibaka ir Kyle‘u Lowry blokavo po 4 varžovų metimus. Prieš tai trys startinio penketo žaidėjai blokuoti po 4 metimus sugebėjo tik 2004-aisiais, kai tai padarė Detroito „Pistons“ vedliai Tayshaunas Prince‘as, Benas Wallace‘as ir Rasheedas Wallaca‘as.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ sužaidė atkarpą 13:2 ir pirmavo 95:92. O netrukus surengė dar vieną spurtą ir likus kiek daugiau negu minutei pirmavo 111:101. Nors „Nuggets“ atsilikimą sumažino, intrigos atkurti nebespėjo.

„Raptors“ ekipoje J. Valančiūnas, DeMaras DeRpzamas or Fredas VanVleetas pelnė po 15 taškų, S. Ibaka 13, Pascalis Siakamas ir Jakobas Poeltlas po 12, o K. Lowry 11 (8 rez. perd.).

„Nuggets“ gretose Nikola Jokičius pelnė 29 taškus (16 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas pridėjo 20, Jamalas Murray 15, Trey Lylesas 13, o Willas Bartonas 10.

Tuo metu Domantas Sabonis sugrįžo į aikštę po dviejų savaičių ir padėjo Indianos „Pacers“ ekipai 92:81 nugalėti „Golden State Warriors“.

Šiame susitikime lietuvis per 24 minutes pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir po du kartus suklydo bei prasižengė.

„Pacers“ ekipa po šios pergalės liko penktoje vietoje ir turi tiek pat pergalių, kaip ir trečioje vietoje esanti Klivlendo „Cavaliers“ komanda. Tiesa, „Cavs“ turi vienu pralaimėjimu mažiau.

Nors „Warriors“ pirmoje rungtynių dalyje turėjo dviženklę persvarą, „Pacers“ antrąją rungtynių dalį pradėjo labai sėkmingai ir rezultatą išlygino. O jau ketvirtajame kėlinyje po spurto 21:9 „Pacers“ susikrovė dviženklį pranašumą ir klausimų dėl nugalėtojų nebeliko.

„Warriors“ šiose rungtynėse vis dar žaidė be Kevino Duranto, Stepheno Curry, Draymondo Greeno bei Klay Thompsono.