J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į dešimtą pergalę iš eilės prieš „Pacers“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa nestabdo apsukų ir jau iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės. Šį kartą 106:99 buvo įveikta Indianos „Pacers“ ekipa. „Raptors“ iškovojo taip pat ir 17-ą pergalę per paskutines 18 rungtynių.

Šiame susitikimas Jonas Valančiūnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (4/13 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo net 4 metimus. Tai buvo 9-as kartas iš eilės, kai aukštaūgis pelno dviženklį taškų skaičių.

Tiesa, lietuviška dvikova šiose rungtynėse neįvyko. Domantas Sabonis vis dar negali padėti „Pacers“ ekipai dėl patirtos čiurnos traumos.

Jo pasijautimas ir J. Valančiūno jėga po krepšiu itin pasijautė. „Raptors“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 58:35.

„Pacers“ ekipa ilgesnį laiką kontroliavo žaidimą ir turėjo įgijusi solidžią persvarą, tačiau ketvirtajame kėlinyje po „Raptors“ spurto 16:4 jie jau pirmavo 100:92.

Skelbiama, kad D. Sabonis į aikštę sugrįš jau kitą savaitę.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Darrenas Collisonas su 22 taškais, Alas Jeffersonas pridėjo 20 (12 atk. kam.), Victoras Oladipo 18, o Thaddeusas Youngas 13.

„Raptors“ komandoje DeMaras DeRozanas pelnė 24 taškus, J. Valančiūnas pridėjo 16, Kyle‘as Lowry ir Serge‘as Ibaka po 13 (11 atk. kam.).