J. Valančiūnas užfiksavo galingą dvigubą dublį, tačiau tritaškiai skriejo pro šalį, D. Sabonis taip pat žaidė užtikrintai

Jono Valančiūno vedama Toronto "Raptors" ekipa nepaliko jokių vilčių Detroito "Pistons" ir šventė pergalę 116:94 (30:23; 31:28; 31:20; 24:23).

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir aikštėje praleido 21 minutę. Per šį laiką lietuvis pelnė 18 taškų (8/10 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Už J. Valančiūną šiose rungtynėse rezultatyviau žaidė tik "Pistons" gynėjas Ishas Smithas, kuris pelnė 22 taškus.

"Raptors": J. Valančiūnas 18, Serge'as Ibaka 14, DeNaras DeRozanas 13.
"Pistons": I. Smithas 22 (8 rez. perdavimai), Langstonas Galloway 16, Andre Drummondas 14 (11 atk. k.).

Tuo tarpu Domanto Sabonio vedama Indianos "Pacers" ekipa 108:89 (36:16; 34:26; 22:21; 17:25) nepaliko vilčių Haifos "Maccabi" ekipai iš Izraelio.

D. Sabonis rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, bet per 27 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 4/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išrašė du blokus, kartą suklydo ir prasižengė 5 kartus.

"Pacers": Victoras Oladipo 18, Darrenas Collisonas 15, Bojanas Bogdanovičius 13.
"Maccabi": Joshas Smithas 16, Angelis Rodriguezas 15.

Čikagos "Bulls" 108:94 Klivlando "Cavaliers"
Orlando "Magic" 103:98 San Antonio "Spurs"
Oklahomos "Thunder" 96:86 Denverio "Nuggets"
Jutos "Jazz" 105:99 Los Andželo "Lakers"