J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie užtikrintos „Raptors“ pergalės (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa su Jonu Valančiūnu užtikrintai 101:86 įveikė Memfio „Grizzlies“ komandos pasipriešinimą.

Dar po antrojo kėlinio „Raptors“ ekipa pirmavo 12 taškų skirtumu (56:44), tačiau po pertraukos situacija aikštėje kardinaliai pasikeitė. „Grizzlies“ antroje rungtynių dalyje atsitiesė, trečią kėlinį laimėjo 30:20, o prieš lemiamą ketvirtį „Raptors“ pranašumas buvo ištirpęs iki 2 taškų.

Vis dėlto lemiamo ketvirčio metu Kanados klubas atsibudo ir įjungė geležinės gynybos rėžimą. Praleido tik 12 taškų, patys įmetė 25 ir pabėgę atgal nesižvalgė.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse žaidė 24 minutes, pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 1.2 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir du prasižengė.

J. Valančiūnui esant aikštėje „Grizzlies“ pelnė 11 taškų daugiau. Tokį patį rodiklį turėjo dar du starto penketo žaidėjai, o kitų dviejų +/- rodiklis buvo -14.
Tačiau atsarginiai žaidėjai itin pasitempė. Delono Wrighto +/- rodiklis buvo net +36, Jakobo Poeltlo – +26, o C.J. Mileso – +17.

„Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo D. Wrightas su 15 taškų, po 13 pridėjo DeMaras DeRozanas ir Fredas VanVleetas (1/6 trit.), 12 pelnė J. Valančiūnas, 11 Kyle‘as Lowry.

„Grizzlies“ komandoje Marcas Gasolis pelnė 20 taškų, Andrew Harrisonas 16,Dillonas Brooksas 12, o JaMychalas Greenas 11.