J.Valančiūnas sužaidė įspūdingas rungtynes, tačiau pergalei to neužteko

"Grizzlies" neatsilaikė prieš "Warrios"

Ankstyvą pirmadienio rytą vykusiose rungtynėse Jonas Valančiūnas pasižymėjo galingu dvigubu dubliu, tačiau to pergalei neužteko ir jo vedama Memfio „Grizzlies“ ekipa rezultatu 101:113 (29:30, 20:25, 20:31, 32:27) turėjo pripažinti Oaklando „Warriors“ krepšininkų pranašumą.

Memfio komanda rungtynes pradėjo vangiai ir tiksint paskutinėms trečiojo kėlinio sekundėms atsilikinėjo 17 taškų skirtumu. Vos tik prasidėjo lemiamas varžybų ketvirtis – vaizdas aikštėje pasikeitė. Iniciatyvą į savo rankas paėmė „Grizzlių“ lyderis Dillonas Brooksas ir svečiai iš Memfio sugebėjo surengti spurtą 22:5, po kurio rezultatas tapo lygus – 91:91.

Tiesa D.Brooksui sėkmingą pasirodymą tęsti sutrukdė greitai gauta paskutinioji pražanga, po kurios krepšininkas privalėjo palikti aikštę, o jo iniciatyvą buvo perėmęs lietuvis. Po pastarojo taiklaus metimo „Grizzlies“ ekipa pirmavo rezultatu 97:95, tačiau tada savo pasirodymą dar kartą šiose rungtynėse surengė „Warriors“ komandos lyderis S.Curry.

Oaklando komandos žvaigždė su savo kompanija laimėjo lemiamą rungtynių atkarpą – 14:0 ir Memfio krepšininkai jau nebesugebėjo atsitiesti bei išvykoje patyrė skaudų pralaimėjimą.

Jonas Vlaančiūnas šiose rungtynėse buvo beveik nesulaikomas ir per 36 aikštelėje praleistas minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 16 atšokusių kamuolių bei atliko 1 rezultatyvų perdavimų. Tai buvo 49-tas lietuvio dvigubas dublis šiame sezone.

Nugalėtojų gretose šiose rungtynėse visiškai nesustabdomas buvo Stephanas Curry, kuris į „Grizzlies“ ekipos krepšį suvertė 46 taškus, atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei tapo naudingiausiu reguliaraus sezono žaidėju.