J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį ir „smeigė“ du tritaškius, tačiau pergalę šventė „Nuggets“

NBA lygoje tritaškiais vėl prapliupo aukštaūgis iš Lietuvos, kuris taip pat surinko dvigubą dublį. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (5-8) ekipa turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ (9-3) pranašumą rezultatu 114:131 (32:28, 17:44, 31:36, 34:23).

Pirmasis kėlinys susiklostė sėkmingai ir mūsiškio ekipa pirmavo nedideliu skirtumu. Visgi, jau antrame ketvirtyje „Grizzlies“ tiesiog subirėjo ir leido varžovams per kėlinį pelnyti net 44 taškus. Situacija pagerėjo tik paskutiniame ketvirtyje, kuriame pavyko sušvelninti atsilikimą.

J. Valančiūnas per 23 minutes surinko 16 taškų (2/3 tritaškiai) ir atkovojo 10 kamuolių.

Komandoje rezultatyviausi buvo J. Jacksonas su 22 taškais ir B. Clarke su 19.

Nugalėtojų gretose siautė J. Murray su 39 taškais.