J. Valančiūnas savo minutes išnaudojo idealiai, D. Sabonio svaraus indėlio pergalei nepakako (VIDEO)

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ visiškai nepasigailėjo Atlantos „Hawks“ ekipos ir išvykoje laimėjo 112:78.

Po ilgos pertraukos solidžias rungtynes pagaliau sužaidė ir J. Valančiūnas. Nors lietuvis aikštėje ir vėl nepraleido daugiau negu 20 minučių, jis tapo vienu naudingiausių komandos krepšininkų.

Aukštaūgis pelnė 16 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus suklydo ir du kartus prasižengė.

Šiose rungtynėse nutrūko įspūdinga DeMaro DeRozano serija. Gynėjas 113 rungtynių iš eilės buvo pelnęs dviženklį taškų skaičių, tačiau šį kartą jis pelnė vos 2 taškus išmesdamas vos 5 metimus. Tokios serijos rekordas „Raptors“ ekipoje priklauso Kyle‘ui Lowry – 114 rungtynių.

Ketvirtajame kėlinyje nežaidė nei vienas „Raptors“ ekipos startinio penketo žaidėjas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Normanas Powellas pelnęs 17 taškų, J. Valančiūnas pridėjo 16, K. Lowry sąskaitoje 15 (13 atk. k.), 14 pelnę Jakobas Poeltlas, 13 Pascalis Siakam, 12 pridėjo Serge‘as Ibaka ir 11 O.G. Anunoby.

„Hawks“ gretose rezultatyvumu niekas neišsiskyrė – Dennisas Schroderis pelnė 14 taškų, o po 10 pridėjo Taureanas Prince‘as ir Marco Bellinelis.

Tuo tarpu Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Bostono „Celtics“ ekipai ir nusileido 98:108.

Nors „Pacers“ pirmavo po dviejų kėlinių 54:45, tačiau trečiąjį ketvirtį „Celtics“ laimėjo 36:17 ir perėmė rungtynių iniciatyvą. Pirmą kartą šį sezoną „Pacers“ turėjo verstis be Victoro Oladipo.

D. Sabonis šiose rungtynėse aikštėje praleido 30 minučių, pelnė 17 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 6/6 baudos), atkovojo 7 atšokusius ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mylesas Turneris su 19 taškų, D. Sabonis pridėjo 17, Lance‘as Stephensonas 16 (8 atk. k.), Thaddeusas Youngas ir Darrenas Collisonas pridėjo po 11.

„Celtics“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kyrie Irvingas pelnęs 25 taškus, Alas Harfordas pridėjo 21, Terry Rozieras 17, o Marcusas Smartas 15.