J. Valančiūnas prametė visus tritaškius – „Grizzlies“ neatsilaikė prieš L. Dončičių

Eilinį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2/7) ekipa, kuri namie 122:138 (34:31, 28:37, 29:36, 31:34) nusileido Dalaso „Mavericks“ (6/3) klubui.

Pirmajame kėlinyje pavyko ne tik priešintis bet ir pirmauti, o abi komandos pasižymėjo rezultatyvumu. Visgi, jau antrasis ir kiti likę ketvirčiai klostėsi nesėkmingai ir varžovai nutolo.

Jonas Valančiūnas per per 23 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė Luka Dončičius su 24 taškais, 14 atkovotų kamuolių, atliktais 8 rezultatyviais perdavimais.