J. Valančiūnas pasižymėjo taiklumu ir buvo rezultatyvus, o „Grizzlies“ nugalėjo (VIDEO)

Mūsų tautietis ir toliau džiugina savo geru žaidimu visus fanus naujoje komandoje ir tampa vienu iš jos lyderiu. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (26-40) ekipa namuose palaužė Portlando "Trail Blazers" (39-25) rezultatu 120-111 (20:33, 41:30, 21:23, 38:25).

Rungtynės klostėsi labai permainingai, o kiekvienas kėlinys buvo kaip naujas susitikimas. Pirmą kėlinį dvigubu pranašumu laimėjo svečiai, tačiau jau antrame kėlinyje rezultatas tapo beveik lygus. Po ilgosios pertraukos, paskutiniame ketvirtyje pavyko panaikinti visą deficitą ir namai šventė pergalę.

J. Valančiūnas žaidė 22 minutes ir pelnė 17 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 2 kartus ir tiek pat prasižengė.

Rezultatyviausias buvo Mike Conley su 40 taškų, dar 25 pridėjo Delonas Wrightas.

Pralaimėtojų gretose CJ McCollumas surinko 27 taškus, Damianas Lillardas pridėjo 24, Maurice Harkless 20.