J. Valančiūnas pasižymėjo po krepšiais – „Grizzlies“ sutriuškino „Nets“

Dar vieną svarbią pergalę NBA lygoje pasiekė lietuvio ekipa. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (31-31) svečiuose sutriuškino Bruklino „Nets“ (27-34) rezultatu 118:79 (22:23, 30:22, 30:20, 36:14).

Pirmame kėlinyje dar vyko atkakli kova, o namų komanda minimaliu skirtumu laimėjo ketvirtį. Visgi, antrame į priekį išsiveržė „Grizzlies“ krepšininkai, kurie likusias mačo dalis laimėjo be problemų. Geriausiai susiklostė lemiamas kėlinys, kuriame pavyko sutriuškinti „Nets“ krepšininkus.

J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą.

Komandoje rezultatyviausias buvo J. Jacksonas su 19 taškų, dar 18 pridėjo T. Jonesas.

Pralaimėtojų gretose T. Prince pelnė 15, po 14 pridėjo C. Levertas, C. Chiozza.