J. Valančiūnas pasirodė puikiai ir surinko dvigubą dublį, o „Raptors“ iškovojo dar vieną pergalę (VIDEO)

Už Altanto žaidžiantis lietuvis ir toliau gali pasigirti puikiu komandos žaidimu, bei dar viena pergale NBA lygoje. Jonas Valančiūnas kartu su Toronto "Raptors" (17/4) ekipa rezultatyvime mače nugalėjo Majamio "Heat" (7/12) rezultatu 125:115 (36:29, 27:25, 38:35, 24:26).

Namuose žaide kanadiečiai laimėjo pirmus tris kėlinius ir susikūrė pakankamą pranašumą, kurio varžovai negalėjo panaikinti ir patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Šios rungtynės buvo naudingos mūsiškiui,o jis jas pradėjo starto penkete. J. Valančiūnas per 25 minutes surinko 17 taškų (8/10 dvitaškiai, 0/0 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo bei du prasižengė.

Naudingiausias nugalėtojų komandoje buvo Kawhi Leonard'as, kuris pelnė 29 taškus.

Pralaimėtojų gretose įspūdingai atrodė Dwayne Wade, jo sąskaitoje 35 taškai, 6 rezultatyvus perdavimai ir 5 atkovoti kamuoliai.