J. Valančiūnas niekuo neišsiskyrė, bet „Raptors“ laimėjo, D. Sabonis sužaidė prastas rungtynes, o „Pacers“ suklupo (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa savo namų tvirtovėje, kaip jau tampa tradiciška, iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą Kanados ekipa be didesnio vargo 123:94 susitvarkė su Detroito „Pistons“.

Tai jau buvo septintoji „Raptors“ pergalė per paskutines 8 rungtynes. Ir tai taip pat buvo net 25 pergalė namuose per 30 rungtynių. Šioje grafoje Toronto klubas neturi sau lygių.

Tiesa, Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse daug prie pergalės neprisidėjo. Uteniškis per 22 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Tuo metu jo tiesioginis oponentas Andre Drummondas sugebėjo per 35 minutes pelnyti 18 taškų ir atkovoti 18 kamuolių.

„Raptors“ gretose išsiskyrė Kyle‘as Lowry (6/8 trit.) ir DeMaras DeRozanas, kurie pelnė po 20 taškų, Serge‘as Ibaka pridėjo 19, o Pascalis Siakamas 11.

„Pistons“ gretose A. Drummondas pelnė 18 taškų, Ishas Smithas 16, Reggie Bullockas 14, Blake‘as Griffinas ir Dwightas Buycksas po 12.

Tuo metu Indianos „Pacers“ ekipa buvo priversta pripažinti Dalaso „Mavericks“ pranašumą 103:109.

Šiose rungtynėse taip pat neišsiskyrė ir Domantas Sabonis. Lietuvis per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau dukart suklydo ir triskart prasižengė.

D. Sabonio +/- rodiklis buvo prasčiausias visoje komandoje (-20).

Nors visus tris kėlinius komandos žaidė apylygiai ir nerezultatyviai, ketvirtame kėlinyje „Mavericks“ startavo pataikiuis 10 iš 13 metimų ir jau pirmavo 13 taškų skirtumu 93:80.

Nors likus 43 sekundėms „Pacers“ dar priartėjo iki 22 taškų (97:99), kitoje aikštės pusėje Wesley Matthewsas smeigė tritaškį ir palaidojo bet kokias Indianos ekipos viltis.

„Mavericks“ gretose išsiskyrė Harrisonas Barnesas su 21 tašku, J.J. Barea pridėjo 19 (9 rez. perd.), Dougas McDermottas pelnė 15, o W. Matthewsas 13.

„Pacers“ ekipoje Mylesas Turneris pelnė 24 taškus (11 atk. kam., 3 blk.), Victoras Oladipo 21, Bojanas Bogdanovičius 19 (8 atk. kam.), o Cory Josephas ir Glennas Robinsonas po 10.