J. Valančiūnas dar nepasirodė, bet „Raptors“ iškovojo pergalę (VIDEO)

Kanados klubas ir toliau sėkmingai žaidžia NBA lygoje, tačiau vis dar yra priverstas be lietuvio pagalbos. Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (39-16) svečiuose iškovojo pergalę prieš Filadelfijos "76ers" (34-20) rezultatu 119-107 (40:28, 32:27, 28:27, 19:25).

Jau pirmame kėlinyje kanadiečiai tiesiog sužaidė puikiai ir įgijo dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką pavyko dar labiau atitrūkti nuo varžovų, o antroje rungtynių dalyje užteko tiesiog atsilaikyti prieš priešininkus, kurie bandė švelninti rezultatą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kawhi Leonardas su 24 taškais, Serge Ibaka ir Kyle Lowry pridėjo po 20.

Pralaimėtojų ekipoje Joelas Embiidas buvo absoliutus lyderis ir surinko 37 taškus, dar 20 pridėjo Benas Simmonsas, Jimmy Butleris 18.