Fantastika – J. Valančiūnas naujoje komandoje debiutavo dvigubu dubliu (VIDEO)

NBA lygoje ir vėl galime matyti mūsiškį Joną Valančiūną, kuris atsigavo po rankos traumos ir jau debiutavo naujoje komandoje. Jis kartu su Memfio "Grizzlies" (23-35) namuose turėjo pripažinti San Antonio "Spurs" (33-26) pranašumą vienu tašku ir pralaimėjo 107-108 (33:20, 25:37, 28:37, 21:14).

Nors pirmą kėlinį namai laimėjo užtikrintai ir susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau jau kitame kėlinyje prieš ilgąją pertrauką jo beveik neliko. Antroje rungtynių dalyje abi komandos demonstravo norą laimėti, o trečiame kėlinyje svečiai jau pirmavo. Viską lėmė ketvirtasis kėlinys, kuriame dar pavyko lietuvio komandai išsiveržti į priekį, bet tik trumpam.

J. Valančiūnas sužaidė fantastiškas rungtynes ir per 22 minutes pelnė 23 taškus (9/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 prasižengė.

Komandoje rezultatyviausias buvo Avery Bradley su 33 taškais, Justinas Holiday pridėjo 11.

Nugalėtojų gretose LaMarcusas Aldridge ir Patty Millsas pelnė po 22 taškus, Davis Bertans 17.