J. Valančiūnas kukliau prisidėjo prie komandos pergalės prieš „Pistons“

NBA lygoje pergalių kelyje vėl Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21-24) ekipa, kuri svečiuose rezultatu 125:112 (35:23, 31:38, 26:24, 33:27) pranoko Detroito „Pistons“ (17-29) krepšininkus.

Mūsiškio komanda jai pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir atrodė puikai nusiteikusi. Tiesa, varžovams prieš ilgąją pertrauką pavyko sušvelninti atsilikimą. Visgi, likę du ketvirčiai, nors ir buvo atkaklūs, bet priklausė „Grizzlies“ žaidėjams, kurie pasiekė dar vieną pergalę.

J.Valančiūnas per 27 minutes pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), sugriebė 10, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė J. Jacksonas su 29 taškais, D. Brooksas pridėjo 27.

Pralaimėtojų gretose D. Rose'as įmetė 22 taškus, Ch. Woodsas 20.