J. Valančiūnas ir vėl rezultatyvus, o šįkart susistumdė su R. Westbrooku, D. Sabonio „Pacers“ suklupo prieš „Mavericks“ (VIDEO, REZULTATAI)

Toronto „Raptors“ ekipa ilgai nebuvo pirmoje Rytų konferencijos vietoje. Kanados klubas 107:124 nusileido Oklahomos „Thunder“ ekipai ir suklupo antrą kartą iš eilės.
„Thunder“ komanda triumfavo šeštą kartą iš eilės, o šį mėnesį laimėjo 12 kartų ir suklupo vos trissyk.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 20 minučių pelnė 16 taškų (7/8 dvit.), 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir tris kartus prasižengė. Tiesa, jam esant aikštėje „Raptors“ įmetė 28 taškais mažiau negu varžovai, o tai blogiausias rezultatas komandoje.

Aukštaūgis per duotas minutes išsiskyrė ne tik rezultatyvumu, bet ir tuo, kad įsivėlė į konfliktą su Russellu Westbrooku. Lietuvis apsigynė nuo praėjusio sezono MVP reido, o parkritęs R. Westbrookas tiesiog laikė kamuolį. J. Valančiūnas norėdamas jį išmesti iš už šoninės linijos, bandė paimti, tačiau R. Westbrookui tai itin nepatiko, greitai atsistojo ir jie iškart stojo agresyviai vienas prieš kitą.
Teisėjai iškart krepšininkus išskyrė ir abu gavo technines pražangas.

Nors po dviejų kėlinių „Thunder“ pirmavo tik 66:63, antroje dalyje jie greitai pabėgo. O viską vainikavo įspūdingas Steveno Adamso dėjimas per J. Valančiūną.

„Thunder“ ekipoje rezultatyviausias buvo Paulas George‘as pelnęs 33 taškus (7/10 trit., 8 atk. kam.), R. Westbrookas pridėjo 30 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), Carmeko Anthony ir S. Adamsas (9 atk. kam., 4 per. kam.) po 18.

„Raptors“ ekipoje išsiskyrė C.J. Milesas pelnęs 20 taškų, J. Valančiūnas pridėjo 16, DeMaras DeRozanas 15, Kyle‘as Lowry (10 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas po 13.

Tuo tarpu Indianos „Pacers“ komanda patyrę antrąjį pralaimėjimą iš eilės ir nusileido Dalaso „Mavericks“ 94:98.

Dalaso ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės ir tai yra ilgiausia „Mavericks“ pergalių serija šį sezoną. Būtent vakar „Mavericks“ įveikė ir J. Valančiūno atstovaujamą „Raptors“.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse dėl kojos piršto traumos galėjo nepasirodyti aikštėje. Tačiau žaidęs lietuvis ant parketo praleido 19 minučių, pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei dukart pažeidė taisykles.

Tiesa, šiose rungtynėse negalėjo padėti po 24,9 taško per rungtynes renkantis Victoras Oladipo, kuris praleis rungtynes ir su Čikagos „Bulls“.

Dar likus 5 minutėms „Pacers“ pirmavo 90:84, tačiau klaida po klaidos ir „Mavericks“ spurtavo 14:4.

„Pacers“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė trys žaidėjai – Lance‘as Stephensonas (13 atk. kam.), Mylesas Turneris ir Darrenas Collisonas pelnė po 16 taškų, o Bojanas Bogdanovičius pridėjo 13.

„Mavericks“ komandoje išsiskyrė Dirkas Nowitzki su 15 taškų, Harrisonas Barnesas ir Salah Mejri pridėjo po 13.