Lietuviškas susitikimas NBA – J. Valančiūnas ir D. Sabonis surinko po dvigubą dublį, tačiau pergalę šventė pastarasis

NBA lygoje pirmą kartą šiame sezone susitiko Lietuvos atstovai ir turėjo progą išsiaiškinti, kas yra geresnis. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (10-6) ekipa rezultatu 126:114 (36:27, 31:29, 37:27, 22:31) pranoko Memfio „Grizzlies“ (5-11) krepšininkus su Jonu Valančiūnu.

Jau rungtynių pradžioje geriau atrodė „Pacers“ žaidėjai, kurie po pirmo ketvirčio turėjo beveik dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje žaidimas tapo beveik lygus, tačiau prieš ilgąją pertrauką D. Sabonio ekipa susikūrė didesnį nei 10 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje Indianos atstovai toliau tolo ir tik ketvirtame kėlinyje J. Valančiūnas su komanda sugebėjo sušvelninti atsilikimą.

D. Sabonis per 34 minutes pelnė 13 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius.

Rezultatyviausias komandoje buvo T. J. Warrenas su 26 taškais.

Pralaimėtojų gretose J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių, perėmė vieną, blokavo tris varžovų metimus ir pats gavo vieną.

Abu lietuviai metė po tritaškį, tačiau nepataikė.

J. Jacksonas pelnė 28 taškus ir buvo komandos lyderis.