J. Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio, tačiau „Raptors“ nusileido „Nuggets“ (VIDEO)

Už Altanto ir toliau vyksta inirtingos NBA lygos kovos, kuriuose dalyvauja ir mūsų tautiečiai. Jonas Valančiūnas su Toronto "Raptors" (20/5) ekipa namuose trijų taškų skirtumu nusileido Denverio "Nuggets" (16/7) komandai ir patyrė pirmą pralaimėjimą per 9 mačus. Galutinis rungtynių rezultatas 103:106 (24:27, 23:32, 31:27, 25:20) svečių naudai.

Nors pirmuosiu du kėlinius namai ir pralaimėjo, tačiau jau antroje rungtynių pusėje jie žaidė kur kas geriau ir pradėjo mažinti deficitą. Visgi Denverio krepšinininkai ketvirtame kėlinyje atsilaikė ir sugebėjo išlaikyti trijų taškų pranašumą.

Jonas Valančiūnas ant parketo nespindėjo, tačiau per 19 minučių pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, blokavo varžovo metimą, bet prasižengė 5 kartus ir kartą prarado kamuolį.

"Raptors" gretose rezultatyviausias buvo Kawhi Leonardas su 27 taškais.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nikola Jokičius su 23 taškais, Jamal Murray pridėjo 21.