J. Valančiūnas gali praleisti olimpinį atrankos turnyrą

Vienas pagrindinių Lietuvos rinktinės žaidėjų Jonas Valančiūnas gali nedalyvauti kitų metų vasarą Kaune įvyksiančiame olimpinių žaidynių atrankos turnyre.

Tam, anot lietuvio, gali sutrukdyti vėlai prasidėsiantis 2020/2021 m. NBA lygos sezonas.

„Labai slidus klausimas. Nėra tvirtai nuspręsta, ar kitas NBA čempionatas prasidės gruodžio mėnesį. Aš manau, kad tik 50 proc., kad prasidės gruodį, o likusius 50 proc. atiduočiau vėlesnei datai. Dabar girdisi įvairių scenarijų, įvairių variantų: galbūt vėl burti komandas į tokius pačius „burbulus“ kaip Orlande, o gal laukti vakcinos ir bandyti sulaukti galimybės pasikviesti į areną sirgalius.

Daug variantų, o nuspėti, kas bus kitą vasarą, sunku, nes dar nežinome, kas bus žiemą. Mano tikslas yra dalyvauti olimpinėje atrankoje ir padaryti viską, kad iškovotume olimpinį kelialapį į Tokiją“, – 15min.lt žurnalistui Kęstui Rimkui sakė J. Valančiūnas.

„Bet reikia laukti. Nežinau, kokie bus nurodymai, ko norės klubai. Vis dėlto, jie yra mūsų darbdaviai, jų žodis pakankamai svarbus. Žinau, kad klubai tarsi negali neleisti žaidėjų, jei varžybų tvarkaraščiai nesikerta. Tačiau, kas bus, jei kirsis? Tai – didelis klausimas. Mes kalbėjome su NBA žaidėjų asociacija, su tais, kurie atstovauja ne amerikiečiams krepšininkams. Daugumai europiečių tai yra aktualu, labai jautrus klausimas, kaip atstovauti savo šaliai. Beveik visi NBA svetimšaliai atstovauja savo šalių rinktinėms, tad klausimas aktualus. Bet atsakymų turime palaukti.“

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts