J. Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo „Grizzlies“ nuo apmaudaus pralaimėjimo „OKC“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis Lietuvos aukštaūgis surengė dar vieną puikų pasirodymą, tiesa šį kartą pergalės pasiekti nepavyko. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" komanda svečiuose, apmaudžiai nusileido Oklahomos miesto "Thunder" ekipai rezultatu 95-99 (28:25, 24:21, 23:21, 20:32).

Nors pirmuosius tris kėlinius laimėjo mūsiškio ekipa ir vis didino savo atotrūkį, tačiau paskutinis ketvirtis susiklostė tragiškai. Memfio ekipos krepšininkai niekaip negalėjo sustabdyti varžovų puolimo ir turėjo pripažinti apmaudų pralaimėjimą.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/12 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė 2.

Rezultatyviausias komandoje buvo Avery Bradley su 27 taškais, 17 pridėjo Delonas Wrightas.

Nugalėtojų gretose spindėjo Russellas Westbrookas su 22 taškais, Dennisas Schroderis 17, Abdelas Naderas 15.