J. Valančiūnas dėjimu išplėšė pratęsimą, D. Sabonis vedė „Pacers“ į pergalę (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa tik po pratęsimo turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ ekipos pranašumą 119:122.

Tiesa, to pratęsimo galėjo ir nebūti jeigu ne Jonas Valančiūnas. Lietuvis aidint sirenai prasiveržė po krepšiu ir dėjimu išlygino rezultatą. Ant parketo parkitusį aukštaūgį puolė sveikinti komandos draugai.

Pratęsimo pabaigoje, likus 36 sek., JV dar vienu dėjimu sumažino „Raptors“ atsilikimą iki 1 taško, tačiau Giannis Antetokounmpo į tai atsakė taip pat dviem taškais ir „Raptors“ nuo to atsitiesti nesugebėjo.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse žaidė 31 minutę, pelnė 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Raptors“ gretose DeMaras DeRozanas su 33 taškais buvo rezultatyviausias (8 atk. kam.), Serge‘as Ibaka pridėjo 18, Kyle‘as Lowry ir Pascalis Siakamas po 17.

„Bucks“ ekipoje G. Antetokounmpo pelnė 26 taškus (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas ir Ericas Bledsoe (8 atk. kam.) pridėjo po 21, o Jasonas Terry 14.

Tuo metu Indianos „Pacers“ iškovojo lengvą pergalę kai sutriuškino Atlantos „Hawks“ krepšininkus 116:93.

Pagrindinis pergalės kalvis buvo Domantas Sabonis, kuris buvo ne tik rezultatyviausias bet ir atkovojo daugiausiai kamuolių komandoje. Jis per 30 minučių pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo jau ketvirtoji „Pacers“ pergalė iš eilės. Jie jau pirmoje rungtynių dalyje pabėgo į priekį, kai pirmavo 61:44 ir daugiau atgal nesižvalgė.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausias buvo D. Sabonis su 21 tašku, Thaddeusas Youngas pridėjo 20, Cory Josephas 15, Victoras Oladipo 14.

„Hawks“ ekipoje Isaiah Tayloras pelnė 17 taškų, Taureanas Prince‘as 14, o Kentas Bazemore‘as 12.