J. Valančiūnas dalino blokus ir buvo visur, o „Grizzlies“ iškovojo pergalę (VIDEO)

Prie savo naujosios komandos vis labiau priprantantis lietuvis ir toliau tampa pagrindine jos dalimi. Šį kartą Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (28-40) namuose nugalėjo Orlando "Magic" (31-37) ekipą rezultatu 105-97 (26:17, 23:31, 26:24, 30:25).

Mūsiškio komanda jau pirmame kėlinyje susikūrė beveik dviženklį pranašumą, tačiau antrame kėlinyje varžovai neleido toliau bėgti ir sušvelnino rezultatą. Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko apyligiai, tačiau likusius ketvirčius vis tiek laimėjo lietuvio ekipa.

J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išrašė 4 blokus varžovams, perėmė kamuolį, tačiau suklydo kartą ir 4 prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mike Conley su 26 taškais, Avery Bradley pridėjo 21.

Pralaimėtojų gretose Nikola Vucevičius pridėjo 26 taškus, Terrencas Rossas 15.