J. Valančiūnas buvo vienas iš lyderių, tačiau atkaklioje kovoje nusileido „Wizards“ (VIDEO)

Nors abu lietuviai buvo priversti šią naktį patirti pralaimėjimus, tačiau individualiai jie sužaidė puikias rungtynes. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" (28-42) ekipa po atkaklios bei dramatiškos kovos nusileido Vašingtono "Wizards" (30-40) krepšininkams rezultatu 128-135 (37:35, 34:34, 32:36, 25:30).

Rungtynės tikrai buvo atkaklios, o komandos net 20 kartų apsikeitė lyderės role. Pirmą kėlinį dviejų taškų skirtumu laimėjo mūsiškio komanda, o antrame jos sužaidė lygiai. Antroji rungtynių dalis klostėsi ne taip sėkmingai, o varžovai laimėjo likusius du ketvirčius ir iškovojo pergalę.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 22 taškus (10/17 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 2 kartus ir 4 prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mike Conley su 28 taškais.

Nugalėtojų gretose Bradley Bealas surengė šou ir pelnė 40 taškų, Jabari Parkeris pridėjo 20.