J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje, o „Raptors“ iškovojo užtikrintą pergalę (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa, vedama Jono Valančiūno, neturėjo didelio vargo su Niujorko „Knicks“ ir iškovojo užtikrintą pergalę 113:88.

„Raptors“ ekipai tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės ir šeštoji per pastarąsias
7 rungtynes. „Raptors“ ir toliau puikiai atrodo namų arenoje, o dabar jau tapo ir geriausią rezultatą turinčia komanda namuose (23/4).

Tuo metu „Knicks“ ekipai tai buvo pirmosios rungtynės be Kristapo Porzingio, kuris šią savaitę patyrė sunkią kelio traumą, kai jam plyšo kryžminiai kelio raiščiai.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse komandoje buvo rezultatyviausias ir daugiausiai kamuolių atkovojęs krepšininkas. Lietuvis per 24 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Aukštaūgis visa tai padarė per tris kėlinius, kadangi jau ketvirtajame buvo aiškus rungtynių nugalėtojas.

Šiose rungtynėse itin blankiai atrodė Kyle‘as Lowry ir DeMaras DeRozanas, kurie kartu pataikė tik 4 metimus iš 21. Tiesa, tai nesutrukdė K. Lowry perkopti 11 tūkst. taškų ribos karjeroje. Jam prieš šias rungtynes trūko tik 5 taškų iki šios žymos.

„Raptors“ gretose J. Valančiūnas su 18 taškų buvo rezultatyviausias, 14 pridėjo Pascalis Siakamas, S. Ibaka (8 atk. kam.) ir Jakobas Poeltlas po 13, C.J. Milesas ir Delonas Wrightas pridėjo po 11.

„Knicks“ komandoje Michaelas Beasley pelnė 21 tašką, Trey Burke pridėjo 12, Luke‘as Kornetas 11 (10 atk. kam., 4 blk.), Jarrettas Jackas 10.