J. Valančiūnas buvo fantastiškas ir sužaidė sezono rungtynes, o „Raptors“ šventė pergalę (VIDEO)

Už Atlanto šią naktį vyko karštos kovos, kuriuose sudalyvavo ir mūsų šalies krepšininkas bei surengė puikų pasirodymą. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Toronto "Raptors" (21/5) ekipa grįžo į pergalių kelią ir nugalėjo Filadelfijos "76ers" (17/9) rezultatu 113-102 (23:29, 30:20, 25:28, 35:25).

Namuose žaidęs kanadiečių klubas jau nuo pirmo kėlinio turėjo neblogą išbandymą ir atsiliko rezultate. Visgi po antro kėlinio prieš ilgąją pertrauką pavyko persverti rezultatą, tačiau antroje rungtynių pusėje nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus iki ketvirto kėlinio, kuriame "Raptors" užsitikrino pakankamą pranašumą.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse pasirodė ypatingai gerai ir per 18 minučių pelnė 26 taškus (9/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/9 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, nepadarė nei vienos klaidos tik 3 kartus prasižengė.

Tik Kawhi Leonardas mūsiškį pranoko taškų skaičiumi ir surinko 36 taškus.

Pralaimėtojų gretose naudingiausias buvo Jimmy Butleris su 38 taškais, 25 pridėjo JJ Redickas.