J.Valančiūnas atrodė solidžiai, tačiau trilerį laimėjo N.Jokičius

Jonas Valančiūnas neprilygo N.Jokičiui

Jonas Valančiūnas šiąnakt vykusiose rungtynėse atrodė solidžiai tačiau to nepakako, kad Memfio „Grizzlies“ ekipa atsilaikytu prieš Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus sužaisti pusantros minutės „Grizzlies“ krepšininkai atsilikinėjo rezultatu 97:98, tačiau šioje vietoje iniciatyvos ėmėsi Denverio „Nuggets“ lyderis – Nikola Jokičius. Serbas šaltu veidu smeigė tritaškį, „Grizzlies“ ekipa strigo puolime, o likus sužaisti vos 34,7 sekundes tas pats Jokičius pridėjo taiklu dvitaškį ir „Nuggets“ įgijo keturių taškų persvarą – 103:99.

Lemiamoje paskutinių sekundžių atkarpoje De‘Anthony Meltonas pataikė tolimą metimą bei tokiu būdu sugrąžino savo komandą į rungtynes. Tačiau per likusį laiką nė viena komanda nebesurengė rezultatyvios atakos ir rezultatu 103:102 pergalę šventė Denverio „Nuggets“ krepšininkai.

Valančiūnas per 37 aikštelėje praleistas minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei sykį suklydo.

Laimėtojų gretose nesustabdomas buvo Nikola Jokičius. Serbijos krepšinio pasididžiavimas per 36 aikštelėje praleistas minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei du kartus perėmė kamuolį ir bendroje įskaitoje surinko 40 naudingumo balų.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as ir Dillonas Brooksas po 20, Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14, Desmondas Bane'as 10, De'Anthony Meltonas 9.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28, Michaelas Porteris ir Willas Bartonas po 21, Paulas Millsapas 11, Facundo Campazzo 8.