J. Valančiūnas atliko dvigubą dublį ir apsistumdė su varžovu, D. Sabonio ekipa buvo sutriuškinta (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa išvykoje 93:98 turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ komandos pranašumą. Tai buvo pirmasis pralaimėjimas po šešių iš eilės pergalingų rungtynių „Raptors“ ekipai.

Kanados ekipoje puikiai atrodė Jonas Valančiūnas, kuris pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Lietuvis ketvirtame kėlinyje taip pat pateko į karštą situaciją. „Mavericks“ ekipos aukštaūgis Salah Mejri atkovojo kamuolį puolime ir po švilpuko iškart ėjo aiškintis situacijos su Serge‘u Ibaka, tačiau tarp jų stojo ir Jonas Valančiūnas varžovą stumtelėjęs. Greitai į incidentą įsikišo ir teisėjai. Išnagrinėjus epizodą, teisėjai žaidėjams nuobaudų nedavė.

Dar likus pusantros minutės po DeMaro DeRozano keturių taškų iš eilės rezultatas tapo 93:96. Tačiau tada ant suolo sėdo J. Valančiūnas, o kitose dvejose „Raptors“ atakose taškai nebuvo pelnyti. Na, o J.J. Barea likus 10 sekundžių taikliu metimu nužudė „Raptors“.

„Mavericks“ ekipoje rezultatyviausias ir buvo J.J. Barea su 20 taškų, Dirkas Nowitzki pelnė 18, Harrisonas Barnesas 16 (10 atk. kam.), Maximilianas Kleberas 15 (8 atk. kam.).

„Raptors“ komandoje išsiskyrė Kyle‘as Lowry su 23 taškais (8 atk. kam.), J. Valančiūnas pridėjo 17 (11 atk. kam.), S. Ibaka 11 (11 atk. kam.).

Tuo tarpu Indianos „Pacers“ ekipa išvykoje visiškai nesugebėjo pasipriešinti Detroito „Pistons“ ekipai ir pralaimėjo 83:107.

Šiose rungtynėse Domantas Sabonis žaidė 17 minučių, pelnė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Pacers“ buvo pradėti negailestingai žudyti jau pirmojo kėlinio metu. Jie jį pralaimėjo 19:40, o per pirmąsias 12 minučių Tobiasas Harrisas pelnė 21 tašką.
Tiesa, „Pistons“ ekipoje susižeidė Reggie Jacksonas, kuris nesėkmingai nusileido ant čiurnos ir paliko aikštę su komandos draugų pagalba.

„Pistons“ ekipoje rezultatyviausias ir buvo T. Harrisas su 30 taškų, Andre Drummondas pridėjo 21 (18 atk. kam.), Ish Smithas pelnė 12.

„Pacers“ komandoje rezultatyviausias buvo Victoras Oladipo su 13 taškų, D. Sabonis, Mylesas Turneris ir Bojanas Bogdanovičius pelnė po 10.