J. Mačiulis buvo kuklus, tačiau jo komanda iškovojo 5-tą pergalę iš eilės

Graikijoje žaidžiantis lietuvis su komanda ir toliau demonstruoja gerus rezultatus, o bendroje sąskaitoje iškovojo jau 9-tą pergalę. Jonas Mačiulis su atstovaujama Atėnų AEK (7-2) namuose nugalėjo Lavrio (3-6) ekipą rezultatu 83-64 (15:16, 22:15, 27:13, 19:20).

Nuo pirmų minučių virė atkakli kova, tačiau jau antrame kėlinyje mūsiškio komanda pradėjo tolti, o galutinis taškas buvo padėtas po ilgosios pertraukos, kai Atėnų krepšininkai susikūrė 20 taškų pranašumą.

J. Mačiulis per 15 minučių pelnė tik 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), jis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau padarė dvi klaidas ir tiek pat prasižengė.

Rezultatyviausi komandoje buvo V. Hunteris ir D. Sakota jų sąskaitoje po 14 taškų.

Pralaimėtojų gretose M. Milosevičius pelnė 14, D. Kaklamanakis 10 taškų.