J. Mačiulis išsibaudavo, tačiau jo komanda pasiekė pergalę

Grakijoje žaidžiantis krepšinį lietuvis šį kartą nepademonstravo geriausio krepšinio, tačiau jo komanda pasiekė pergalę nacionalinėje šalies lygoje. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (9-4) namuose nugalėjo Rodo Koloso (2-10) rezultatu 94:79 (27:18, 24:20, 19:18, 24:23).

Jau nuo pirmo kėlinio aukščiau esanti mūsiškio komanda išsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką dar labiau padidino atotrūkį. Antroje rungtynių dalyje Atėnų komanda išlaikė pranašumą ir laimėjo likusius kėlinius.

J. Mačiulis žaidė 15 minučių ir pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, tačiau prasižengė 5 kartus ir baigė pasirodymą.

Rezultatyviausias komandoje buvo G. Tsalmpouris su 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose S. Browningas surinko 23 taškus, S. Cupkovičius 15.