J. Mačiulis buvo rezultatyviausias komandoje, tačiau patyrė pralaimėjimą prieš PAOK

Graikijoje žaidžiantis mūsiškis pademonstravo puikų krepšinį ir tapo komandos lyderiu, tačiau nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (10-5) svečiuose nusileido PAOK (10-5) ekipai rezultatu 88-79 (21:9, 23:22, 27:27, 17:21).

Jau pirmame kėlinyje svečiai turėjo didelių problemų, kurios ir nulėmė rungtynių baigtį. PAOK išsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką dar vienu tašku padidino persvarą. Antroje rungtynių dalyje komandos žaidė lygiai, o mūsiškio ekipa nerado kelio į pergalę.

J. Mačiulis žaidė 27 minutes ir pelnė 20 taškų (2-7 dvitaškiai, 4-6 tritaškiai, 4-5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau prasižengė 2 kartus.

Jo komandoje J. Theodore pelnė 15 taškų.

Nugalėtojų gretose W. Hatcheris atvedė į pergalę PAOK surinkęs 27 taškus, L. Chrysikopoulos 13.